ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی تائید شده توسط ATIO:

شما میتوانید مدارک ترجمه و مهرشده این دفتر را مستقیما به تمام مراکز علمی ، آموزشی، مهاجرتی و اداری استان انتاریو تحویل دهید. بنابراین ، زمانی که شما ترجمه با مهر ATIO را دارید، هیچ گونه تائید دیگری نیاز نخواهید داشت.

تایید امضا، شهادت نامه و کپی برابر اصل در استان انتاریو:

مدارک شما را که نیاز به کپی برابر اصل دارد و همچنین تائید امضا و شهادت نامه در این دفتر ارائه میگردد.

مترجمین این دفتر همه عضو انجمن مترجمین و مفسرین استان انتاریو می باشند:

دفترترجمه از مترجمین تائید شده درایالت انتاریو بهره میبرد. خدمات ترجمه از فارسی به انگلیسی برای ایرانیان ودیگر فارسی زبانان ارایه می شود که شامل کلیه مدارک در زمینه های مختلف می باشد.

فقط با یک تلفن و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید مدارک خودرا ترجمه کنید:

مدارک فارسی شما ظرف یک روز ترجمه می گردد. شما با فرستادن ایمیل و یا از طریق تلفن می توانید از کیفیت و مبلغ ترجمه آگاه شوید .دفتر ترجمه در تورنتو فقط چند قدم تا ایستگاه متروی یانگ – شپرد و یا نورت یورک فاصله دارد.

خدمات این دفتر در تورنتو ، تمام نیازهای شما در زمینه های مختلف ترجمه را جوابگو خواهد بود:

تمام مدارک فارسی شما به صورت رسمی در کوتاه ترین زمان به انگلیسی ترجمه می شود . مدارک مهاجرتی ، حقوقی ، تحصیلی ،پزشکی ، تجاری، و شخصی خود را جهت ترجمه رسمی به ما بسپارید. برای سهولت کار، شما می توانید از سیستم چت ما نیز استفاده کنید.

رضایت شما از کیفیت و زمان ترجمه هدف اصلی ما است:

دفتر ترجمه دربهترین مکان نورت یورک ، ودر فاصله اندکی از ایستگاه یانگ – شپرد (Sheppard- Yonge) و یا نورت یورک (North York) واقع شده است. ما مطمئن هستیم که ضمانت در مورد کیفیت عالی ترجمه و همچنین دقت در زمان تحویل مدارک ترجمه شده از فارسی به انگلیسی، این دفتر را همواره به عنوان انتخاب اول شما مطرح خواهد کرد. در صورت داشتن سوال ، لطفآ بصورت چت، تلفن و یا پر کردن فرم درخواست با ما تماس بگیرید.